Albumy ślubne <3

Dzisiaj będzie kilka słów o tym co bardzo lubicie czyli o ślubnych albumach. Kiedyś powiedziałem sobie, że chciałbym, żeby każda para, której wesele fotografuje wychodziła ode mnie z pięknym albumem, który będzie stanowił pamiątkę na długie, długie lata. Albumem, który będzie solidny, wytrzymały na bieg czasu i częste przeglądanie, ale również elegancki, ładny i po prostu cudowny. I tak trafiłem do kryształków z “Crystal Albums” – https://crystal-albums.pl/.

Na co zwracałem uwagę przy wyborze producenta albumów?

Przede wszystkim jakość druku do której nie miałem nigdy żadnych, nawet najmniejszych zastrzeżeń. Jest perfekcyjna!


Papier na którym są drukowane Wasze albumy i odbitki to tzw. “jebwab” o przyjemnej fakturze i bardzo dobrym odwzorowaniu kolorów.

Oprawy Waszych albumów. I to jest temat któremu warto poświęcić więcej czasu. Do wyboru macie oprawy z płótna, skóry, papieru technicznego, a także najprawdziwszego i milutkiego w dotyku weluru, który jest wyjątkowo mięciutki i “miziasty”! U siebie mam albumy w wielu różnych oprawach, które możecie oglądać, dotykać, miziać policzkiem na spotkaniach czy targach ślubnych. Gwarantuję że każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

A co z projektem albumu?
Jeśli chodzi o projekt to macie nad Nim pełną kontrolę i to Wy decydujecie o ostatecznym wyglądzie albumu. W końcu to Wasza pamiątka i mają być w Nim zawarte Wasze emocje, wspomnienia i ulubione zdjęcia.

A co z personalizacją?
Oczywiście! Do wyboru macie grawer lub nadruk(może być kolorowy) na okładce. Oczywiście nie na każdej oprawie grawer da się wykonać lub po prostu wygląda źle, podobnie jest w przypadku nadruków. I tutaj służę pomocą i radą co wybrać do danej oprawy.
Istnieje również opcja wstawienia na okładce wybranego przez Was zdjęcia 🙂

A teraz pewnie zastanawiacie się jak te wszystkie albumy, odbitki i inne gadżety wyglądają? W takim razie zapraszam na porcję zdjęć moich fotoproduktów!

0 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Share This