O MNIE

Poznajcie mnie!

„Każdy człowiek jest innym kwiatem w ogrodzie wszechświata. Dlatego emanuje sobie tylko właściwym pięknem”

                                                         Aldona Różanek

Fotografowanie ludzi w najważniejszych dla nich chwilach to niezwykła przygoda, która daje mi dużo satysfakcji i utwierdza w przekonaniu, że praca fotografa jest moją wielką pasją. Fotografia jest tym, co pozwala mi przenieść się w inne miejsce. Jest opowieścią najważniejszych historii z życia, niejednokrotnie tak bardzo ulotnych.

Od 2014 roku fotografuję śluby i kolekcjonuję wraz z Nowożeńcami najpiękniejsze momenty. Wychodzę z założenia, że podstawą dobrej fotografii jest naturalność, dlatego nie ustawiam scen, a pozwalam, aby wydarzenia nabierały własnego toku. Staram się pozostać niewidoczny, aby goście weselni nie skrępowani moją obecnością, mogli w pełni cieszyć się wraz z Wami najpiękniejszymi chwilami.

Prywatnie pasjonata sportu i zdrowego trybu życia, regularnie uczęszczam na siłownię i biegam. Jestem fanem górskich wędrówek i przekraczania granic własnej możliwości. Wraz z Weroniką, moją partnerką uwielbiamy podróżować i celebrować wolne chwile w gronie znajomych. Poza sportem interesuję się miejscami opuszczonymi, tzw. urbex’em oraz Czarnobylską Strefą Wykluczenia, gdzie miałem okazję zrobić fascynujący reportaż fotograficzny. Moim marzeniem jest zgłębianie tajników fotografii i podróże.

Czarnobylska Strefa Zamknięta

Kilka lat temu zamarzyłem o wyjeździe do “Czarnobyla”, na chwilę obecną to marzenie udało mi się spełnić 3-krotnie i mam smak na więcej niż jeden wiosenny i dwa zimowe wyjazdy. To miejsce ma w sobie coś wyjątkowego z jednej strony powoduje ogromne zmęczenie fizyczne długimi wędrówkami, a z drugiej gwarantuje niesamowity odpoczynek psychiczny ze względu na całkowite oderwanie się od codzienności.

Z miłości do gór

Kolejnym miejscem, które niejako jest dla mnie ucieczką od codzienności są górskie wędrówki. Często wcześniej nieplanowane, szybka decyzja, plecak spakowany, wyjazd w środku nocy, po to by sfotografować wschód słońca, lub maszerować samotnie ciemnym szlakiem słysząc tylko własne myśli i dźwięki natury. 

Polskie góry mają w sobie coś co pokochałem od pierwszej wizyty, często wracając w znane mi już miejsca! 

POZNAJMY SIĘ!

 

Zapraszam do kontaktu. Podczas pierwszego spotkania omówimy szczegóły i Wasze oczekiwania dotyczące ślubu, wesela oraz pleneru

 

KONTAKT

TELEFON

+48 604 833 484

e-Mail

kontakt@zapisanewkadrze.pl

ADRES

32-310 Ryczówek
ul. Dolna 56

Share This