OFERTA

DOBRZE ŻE JESTEŚ!

Jeśli szukasz fotografa zorientowanego na Klienta i profesjonalny reportaż; niepowtarzalnych zdjęć, nad którymi z zachwytu popłaczą się Wasze wnuki; wysokiej jakości pendrive i albumu; przyjacielskiej i otwartej atmosfery, dzięki której rola Państwa Młodych będzie naturalna i mniej stresująca – świetnie się składa, ponieważ wszystko to otrzymasz ode mnie w pakiecie ?

REPORTAŻ ŚLUBNY  obejmuje:

♦  krótkie przygotowania w domach Państwa Młodych
♦  błogosławieństwo w domu Pana Młodego
♦  ceremonie ślubną
♦  wesele do godziny 1:00
♦  plenerową sesję zdjęciową w dniu ślubu
  400 fotografii
 poddanych starannej i autorskiej obróbce nagranych na spersonalizowany pendrive oraz album ślubny.

ALBUM ŚLUBNY

Elegancki album, który będzie przypominał o przeżytych emocjach. Do wyboru daję Wam fotoalbum, który będzie miał format 30x30cm lub 25x35cm i zawierał minimum 20 stron Waszej wyjątkowej historii, którą możecie sami ułożyć. 

Druga opcja, to album tradycyjny formatu 25x25cm, zawierający 60 wklejonych odbitek formatu 15x23cm, które sami będziecie mogli wybrać! 

PENDRIVE

wysokiej jakości nośnik o ciekawym kształcie, który poddaje testom w celu sprawdzenia poprawności zapisywania danych; w eleganckim drewnianym opakowaniu, zawiera najwyższej jakości zdjęcia, dobrane ze starannością i dbałością o każdy szczegół!

PLENER W INNYM DNIU

Nie widzę przeszkód, żeby plener ślubny odbył się w innym dniu. Możemy jechać w góry, na mazury, a nawet za granicę. Jeśli zdecydujecie się na plener w inny dzień, mogę przedstawić Wam swoje propozycje miejsc ale ostateczna decyzja będzie należała do Was. W końcu to Wasza pamiątka! 

STREFA KLIENTA

W ciągu 14 dni od daty ślubu w specjalnej galerii zabezpieczonej hasłem pojawi się komplet obrobionych zdjęć z Waszego dnia. Szybko, prawda? 

Dla Waszej wygody ciężar poinformowania gości o adresie galerii spoczywa na mnie. A mój sposób przedstawię Wam podczas ustalania szczegółów reportażu.

DODATKOWE UJĘCIA!

Czasem jednak pytacie o możliwość zwiększenia liczby otrzymanych fotografii o 50, 100, a nawet 200 zdjęć. W związku z tym daje Wam możliwość wyboru dodatkowych ujęć już po ślubie w bardzo przystępnych cenach! 

DODATKOWE GODZINY!

Zdarzają się także sytuacje, gdy chcecie abym towarzyszył Wam także podczas drugiego dnia wesela lub imprez towarzyszących organizacji wesela na przykład tzw. “korona”. Jeśli tylko termin jest wolny oferta jest ustalana indywidualnie.

DODATKOWE ALBUMY!

Potrzebujesz dodatkowych albumów? dla rodziców, świadków lub dziadków? Nie ma problemu! Chętnie je dla Was przygotuję i gwarantuję że Wasi bliscy będą zachwyceni a uśmiech przez długi czas nie będzie schodził z ich twarzy.

Co poza ślubami?

Fotografia ślubna to nie jedyna gałąź fotografii która się zajmuję. Często wykonuję też fotoreportaże z sakremantu chrztu, I Komunii Św i innych. Nie są mi również obce sesje narzeczeńskie oraz sesje indywidualne.

Sesja Narzeczeńska

Sesja przedślubna to dobry pomysł ponieważ zdjęcia z tego okresu okresu będą doskonałą pamiątką jeszcze wiele lat po ślubie, nie tylko dla Was ale też dla Waszych dzieci. Fotografii z sesji możecie użyć w ślubnych zaproszeniach lub podziękowaniach dla rodziców. Sesja pozwoli Nam również lepiej się poznać, złapać wspólny język, a Wam pomoże oswoić się z obiektywem. 

CENA: od 300 złotych

(powiat olkuski i okolice)

Chrzest Święty

Sakrament Chrztu Świętego to pierwszy i jeden z najważniejszych sakramentów przyjętych przez Wasze dziecko. Jeśli chcecie w przyszłości pokazać Waszemu oczku w głowie jak wyglądał ten dzień zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Pakiet zawiera:

♦  wykonanie reportażu z uroczystości chrztu w kościele
♦  pendrive z obrobionymi zdjęciami (około 40 fotografii)
♦  10 odbitek formatu 15x21cm
♦  na życzenie galeria zdjęć na stronie www


dodatkowo istnieje  możliwość wykonania zdjęć w lokalu

 

CENA: od 500 złotych

(na terenie powiatu olkuskiego)

I Komunia Święta

Oferuję wykonanie reportaży z kościoła dla całej grupy grupy dzieci komunijnych, a także dla jednego dziecka takie jak reportaże z przyjęcia, plenery komunijne itp.

Przy komuniach grupowych zdjęcia są wykonywane przez minimum dwójkę fotografów.

CENA:

dla grupy: od 100 zł/dziecko
indywidualnie: oferta dostosowana do potrzeb

STUDNIÓWKI

Oferuję, także wykonanie profesjonalnej obsługi fotograficznej balu studniówkowego. Impreza jest obsługiwana przez minimum dwójkę fotografów.

Wykonujemy zdjęcia:
–  podczas “Poloneza”
–  zdjęcia grupowe
–  zdjęcia w Parach “na ściance”
–  reportaż z zabawy

Oferta jest przygotowywana indywidualnie dla każdej szkoły w zależności od ilości uczestników i wymagań

A tak pakuje Wasze zdjęcia

Polecam na maksa! Pełen profesjonalizm, genialny temperament i pomysłowość. Przepiękne kadry. A co najważniejsze? Zdjęcia świeżutkie w zaledwie 14 dni po ślubie. Idealnie w każdym calu. Jeśli zdjęcia weselne to tylko zapisane w kadrze.

Do Dominika trafiliśmy na totalnym spontanie, masz termin? Mam! No i tak się zaczęło. Pierwsze spotkanie przebiegło bardzo sympatycznie co najmniej jakbyśmy się znali nie od wczoraj. Już wtedy wiedzieliśmy, że dobrze wybraliśmy. Dominik zawsze odpisywał na wiadomości i służył dobrą radą. W dniu ślubu był jak nasz cień, w ogole nie odczuliśmy obecności aparatu. Zdjęcia w ekspresowym tempie trafiły na stronę, a my dostaliśmy piękne albumy i pendriva w slicznej oprawie choć wolałabym czerwoną wstążke haha 😀 Polecamy w 101 %.

Dominik jest bardzo miły i sympatyczny. Bardzo dobrze zna się na tym co robi. Profesjonalista w każdym detalu. Potrafi dobrze doradzić przez co zdjęcia wychodzą wspaniałe. Albumy i pendrive które otrzymaliśmy są bardzo ładne i niepowtarzalne. Bardzo polecamy !! 🙂

Bardzo polecamy wszystkim Dominika jako fotografa 🙂 Robił zdjęcia na naszym ślubie i weselu Zdjęcia są wykonane bardzo starannie ,super uchwycone momenty 🙂 POLECAMY Z CAŁEGO SERCA!

Polecam z czystym sumieniem! Pięknie uwiecznione chwilę chrztu Naszej córeczki. Widać, że to człowiek z dużą pasją do tego co robi . Świetny kontakt, rzetelne wykonanie, a pomysł na pendrive mistrzostwo. Oby tak dalej !?✊ Dziękujemy ?

Polecamy Dominika 🙂 Świetne zdjęcia, bezproblemowa współpraca, pełen profesjonalizm. Pewnie spotkamy się jeszcze przy innych ważnych wydarzeniach w życiu 🙂

POZNAJMY SIĘ!

 

Zapraszam do kontaktu. Podczas pierwszego spotkania omówimy szczegóły i Wasze oczekiwania dotyczące ślubu, wesela oraz pleneru

 

KONTAKT

TELEFON

+48 604 833 484

e-Mail

kontakt@zapisanewkadrze.pl

ADRES

32-310 Ryczówek
ul. Dolna 56

Share This