Podsumowanie roku 2019

Czy rok 2019 był rokiem udany? TAK!

Pomimo wyzwań które postawiłem, a w szczególności rozpoczęcia działalności i budowy marki “Zapisane w kadrze”. Mimo początkowych trudności uważam że była to bardzo dobra decyzja, a rozdzielenie fotografii ślubnej od innych dziedzin to był strzał w dziesiątkę, ponieważ moja stara strona na Facebooku https://www.facebook.com/DominikGarusPhotography/ ma się bardzo dobrze i jest cały czas rozwijana i uzupełniana fotografiami z plenerów, sesji, urbex’ów czyli wszystkim co niezwiązane z fotografią okolicznościową.

Podsumowanie będzie zbiorcze ponieważ sukces tego roku to nie tylko fotografia ślubna, ale też inne rzeczy, tematy które fotografowałem. A więc co się wydarzyło?

  • rozwój nowej marki “Zapisane w kadrze”
  • decyzja o udziale w targach ślubnych
  • reportaże ślubne!
  • rozszerzenie działalności poza powiat olkuski 😀
  • kolejny już wyjazd do Czarnobyla i udział w akcji “Światła Prypeci”
  • kilka większych i kilka mniejszych sesji zdjęciowych
  • kilka wyjazdów urbexowych bliższych i dalszych 😉
  • udział w warsztatach/ spotkaniach fotograficznych

Ile zdjęć wykonałem w tym roku? Około 50 000 biorąc pod uwagę wszystkie zdjęcia, które zrobiłem! Dużo? Mało? Co sądzicie?

To tylko część tego co udało się w tym roku. A czy jest coś do poprawy? Oczywiście, że jest. W przyszłym roku chciałbym być jeszcze lepszym fotografem i podnosić poprzeczkę z roku na rok coraz wyżej.

Poza fotografią ślubną planuję również solidną pracę nad kolejnymi sesjami zdjęciowymi zarówno z moich jak i Waszych pomysłów 😉
W szczególności stawiam tutaj na sesje typowo kobiece, sensualne, bieliźniane, więc jeśli marzysz o takich zdjęciach zgłoś się do mnie a stworzymy coś wyjątkowego.

W przyszły rok wchodzę również z wieloma nowymi pomysłami do realizacji w tym jest kilka pomysłów na zdjęcia z drona 🙂

A teraz już zostawiam Was z galerią podsumowująca co działo się w tym roku! I życzę Wam Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym 2020!

0 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Share This