STRONA GŁÓWNA

"Wasze wspomnienia zapisane w kadrze"

O MNIE

Fotografia to kęsy czasu, które można wziąć do ręki

“Szukam i obserwuję, w ten sposób opowiadam Waszą historię”

FOTOGRAFIA ŚLUBNA


Fotografia ślubna to niezwykłe połączenie zawierające elementy reportażu i fotografii modowej, która jednocześnie obrazuje najradośniejsze chwile Waszego ślubu i stanowi pamiątkę na całe życie. Połączenie tych wszystkich elementów sprawia, że zdjęcia zabiorą Was w niecodzienną podróż – pełną wzruszeń, uśmiechu i pięknych wspomnień.

Fotografując Was i Waszych bliskich szukam wyjątkowych i niepowtarzalnych kadrów, emocji, gry świateł, cieni i braw. Wybieram najlepsze ujęcia obrazujące pozytywne i niezapomniane chwile, w których nie ma miejsca na obraz cioci jedzącej kotleta czy ziewającego wujka. Reportaż ślubny jako całość jest naturalny i zawiera elementy subtelnego piękna, natomiast przed jego oddaniem Nowożeńcom zawsze zadaję sobie pytanie – czy sam chciałbym otrzymać takie zdjęcia?

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Jakość moich zdjęć jest potwierdzona uśmiechem i zachwytem zadowolonych Klientów. Fotoreportaż, który otrzymacie jest wykonany z dbałością o każdy szczegół.

Zdjęcia, album, pendrive czy odbitki – wszystkie produkty tworzą spójną całość. Każdy Klient otrzymuje profesjonalny zestaw produktów najwyższej jakości. 

 

 

 

PRZYJAZNA ATMOSFRERA

Podczas wykonywania zdjęć zachowuję spokój i wtapiam się w grupę gości, dzięki czemu moja praca jest praktycznie niezauważona, a rodzina i znajomi bawią się nieskrępowani moją obecnością.

Rekomendacje

Zastanawiasz się czy moi klienci są zadowoleni z moich usług? Przekonaj się sam co o mnie piszą! 

Nowości na blogu

Ostatnio na blogu pojawiły się wpisy dotyczące: 

Artiste – Dni Bukowna 2022

Artiste – Dni Bukowna 2022

W niedziele na dniach Bukowna pojawiłem się z aparatem dosłownie na chwilę na koncercie Artura Chojowskiego – Artiste z którym miłem już okazję współpracować przy kilku projektach. A moje zdjęcie trafiło na okładkę jego najnowszej płyty pt. “Milowy...

Viltrox AF 35 mm f/1.8 Z – test

Viltrox AF 35 mm f/1.8 Z – test

Cześć! 🙂 Dwa tygodnie temu w moje ręce wpadł egzemplarz testowy tytułowego obiektywu marki Viltrox! Obiektyw został udostępniony dzięki uprzejmości Marcina ze sklep fotopoker.pl oraz oficjalnego dystrybutora marki foto-technika.pl Od czasu zmiany aparatu na...

POZNAJMY SIĘ!

 

Zapraszam do kontaktu. Podczas pierwszego spotkania omówimy szczegóły i Wasze oczekiwania dotyczące ślubu, wesela oraz pleneru

 


zapisanewkadrze Dominik Garus, Wasze wspomnienia zapisane w kadrze

KONTAKT

TELEFON

+48 604 833 484

e-Mail

kontakt@zapisanewkadrze.pl

ADRES

32-310 Ryczówek
ul. Dolna 56

Share This