O mnie

Dominik Garus

Moja przygoda z fotografią zaczęła się 11 lat temu. Początkowo bardzo niewinnie od reportaży ze szkolnych uroczystości czy sesji z koleżankami, później epizod z reportażami dla jednego z lokalnych portali, aż w końcu postawiłem swoje pierwsze kroki w fotografii ślubnej, a później w fotografii kobiecej/sensualnej. Zajawka, która stała się pasją, pasja która stała się stylem życia.

Prywatnie pasjonat sportu, od kilku lat staram się regularnie uczęszczać na siłownię, a trening siłowy pozwala mi odreagować stres dnia codziennego, a efektem ubocznym jest poprawa kondycji i ogólnego samopoczucia.

Interesuję się również motoryzacją. Od zawsze mam zajawkę do sportowych samochodów, która pojawiła się w momencie gdy pierwszy raz zagrałem w Need for Speed Underground 2 :), a później po pierwszym kontakcie z seria Szybcy i Wściekli. Od dziecka interesuje się również motocyklami, sam jestem czynnym motocyklistą i w wolnych chwilach wybieram się w motocyklowe podróże, te małe i te duże.

Od czasu do czasu znajdę również chwilę na zwiedzanie miejsc opuszczonych czyli tzw. „urbex”. W ciągu ostatnich lat odwiedziłem ponad 100 opuszczonych obiektów w Polsce: domy, hotele, zakłady produkcyjne czy elektrownie. Trzykrotnie byłem również w Czarnobylskiej Strefie Zamkniętej w której spędziłem łącznie 14 dni. 

"Wasze wspomnienia zapisane w kadrze"

Dominik Garus

Jaką fotografią się zajmuję?

Zajmuję się szeroką pojętą fotografią okolicznościową. Wykonuję reportaże przede wszystkim z uroczystości ślubno-weselnych, ale też chrztów, komunii, studniówek.

Wykonuję również sesje narzeczeńskie par, oraz sesje kobiece.

Fotografia okolicznościowa

Sesje dla par

Studniówki

kubet kubet kubet kubet kubet kubet kubet kubet kubet kubet kubet kubet kubet kubet kubet kubet kubet kubet kubet kubet